• Wpisów:268
  • Średnio co: 11 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 18:52
  • Licznik odwiedzin:38 185 / 3168 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Zachwyciła mnie jej ostatnia piosenka Call me name
 

 
Księżnej Diany nie ma już z nami 15 lat! Szkoda mi jej bardzo. Lubiłam ją za to, że łamała królewską etykietę. Takie "buntowniczki" powinny nas inspirować
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
  • awatar Gość: zapytaj : http://psychosocjalna.odpowie.pl dzięki. ;*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Dziś czas na bieganie. Nienawidzę biegać. Bieganie jest nudne i ciężkie do przeżycia.


Bardzo ważne jest aby mieć odpowiednie obuwie. Naprawdę jest to istotne i może zapobiec bólom i kontuzją. Przyjrzyjcie się zawodowcom ( maratończykom) w jakim obuwiu trenują. To nie są eleganckie adidaski z niskim podbiciem. Podeszwa jest miękka i dodaje co najmniej 3 centymetry. Co do techniki to starajcie się biegać na śródstopiu, nie angażujcie za dużo pięty. Ważne jest też, aby biegać "cicho". Najlepiej jakby wasz krok był lekki i niesłyszalny. Chodzi o to, żeby nie biegać jak słoń! Jeśli chodzi o ręce to poruszajcie nimi intensywnie. Ich praca sprawia, że jest ekonomizacja ruchu. Popatrzcie jak biegają zawodowcy. W końcówce biegu widać jak intensywnie ruszają oni rękoma. Pamiętajcie o tym i ironicznie powiem miłego biegania.
 

 
Choć wpływa ona nie korzystnie na ściany mojego źołądka, to i tak ją piję. Najbardziej uwielbiam capuccino i latte. Zaczęłam doceniać ten cudowny smak kawy jak przestałam ją słodzić i wam też to polecam.
 

 
Podobno jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Osobiście bardziej podoba mi się KijówW końcu to Paryż Wschodu