Wpisy użytkownika wenja z dnia 29 lipca 2012

Liczba wpisów: 8

wenja
 
Co sądzicie o takich kobietach jak ona?
  • awatar JoannaMi: Zdeterminowana i kochająca to co robi-szacunek dla tej Pani :)
  • awatar wenja: pięknie to napisałaś JoannoMi. Fajnie,że ją doceniasz:)
Pokaż wszystkie (2) ›
 

wenja
 
Podobno jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Osobiście bardziej podoba mi się Kijów:)W końcu to Paryż Wschodu:)
 

wenja
 
Choć wpływa ona nie korzystnie na ściany mojego źołądka, to i tak ją piję. Najbardziej uwielbiam capuccino i latte. Zaczęłam doceniać ten cudowny smak kawy jak przestałam ją słodzić i wam też to polecam.
 

wenja
 
Dziś czas na bieganie. Nienawidzę biegać. Bieganie jest nudne i ciężkie do przeżycia.


Bardzo ważne jest aby mieć odpowiednie obuwie. Naprawdę jest to istotne i może zapobiec bólom i kontuzją. Przyjrzyjcie się zawodowcom             ( maratończykom) w jakim obuwiu trenują. To nie są eleganckie adidaski z niskim podbiciem. Podeszwa jest miękka i dodaje co najmniej 3 centymetry. Co do techniki to starajcie się biegać na śródstopiu, nie angażujcie za dużo pięty. Ważne jest też, aby biegać "cicho". Najlepiej jakby wasz krok był lekki i niesłyszalny. Chodzi o to, żeby nie biegać jak słoń! Jeśli chodzi o ręce to poruszajcie nimi intensywnie. Ich praca sprawia, że jest ekonomizacja ruchu. Popatrzcie jak biegają zawodowcy. W końcówce biegu widać jak intensywnie ruszają oni rękoma. Pamiętajcie o tym i ironicznie powiem miłego biegania.
 

wenja
 
  • awatar Detonuj .♥: o jaaaacie ! raj *_*
  • awatar ` Szaara.! ;P: ;oo ... ! a myślałaam że to ja mam dużo butów .. ;D ;p heh .. meega .! ;333. wpadnij do mniee.! ;)
Pokaż wszystkie (2) ›